Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Kobierzyn - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

17,86 zł/m²84 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca pod sklep, punkt usługowy lub gastronomię? Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m, zlokalizowany w Kobierzynie, gmina Lisia Góra. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Starogardzka

Straszyn(Kobierzyn + 18 km)

40 zł/m²414 m² 16 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w budynku bardzo dobrze widocznym z Obwodnicy Trójmiejskiej. Nieruchomość idealna na wszelkiego rodzaju działalność biurową i usługową. Składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy wolny od zaraz, ul. Zastawna

Kłodawa(Kobierzyn + 10 km)

62,50 zł/m²400 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes turystyczny | pensjonat nad rzeką | 11 pokoi | kłodawa Gotowy obiekt pod wynajem - zacznij zarabiać od pierwszego dnia Na wynajem długoterminowy w pełni przygotowany pensjonat dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Tarnów(Kobierzyn + 11 km)

42,22 zł/m²36 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 36m2, położony na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Słowackiego. Lokal po remoncie, na podłodze płytki. Czynsz najmu wynosi 42zł/m2 + media.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Magazynowa

Kowale(Kobierzyn + 22 km)

42,80 zł/m²380 m² 16 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Powierzchnia biurowa do wynajęcia przy obwodnicy Trójmiasta. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - parking naziemny, - zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tarnów

Strusina,Tarnów(Kobierzyn + 11 km)

45 zł/m²45,20 m² 2 034 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie znajduje się funkcjonalny lokal użytkowy położony w dzielnicy Strusina w Tarnowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Czarna(Kobierzyn + 19 km)

23 zł/m²185,22 m² 4 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Konarskiego 13, czarna k. Pilzna Powierzchnia najmu: 185,22 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 938/3 o pow. 0,1100 ha Cena: 23,00 zł netto za 1m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański(Kobierzyn + 17 km)

68,75 zł/m²32 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest podwójny pokój biurowy o powierzchni łącznej 32 mkw dobrze doświetlony podłoga panele, ściany świeżo malowane. Z większego pokoju przejście do mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Otomin

Otomin(Kobierzyn + 24 km)

45,21 zł/m²55,30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 55 m2 Gdańsk- otomin Biuro znajduje się w budynku biurowym klasy A, na trzecim piętrze. W lokalu na posadzce niepylnej znajduje się wykładzina, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów(Kobierzyn + 11 km)

20,59 zł/m²85 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Lwowska - do wynajęcia lokal handlowy o pow. 85 m2 - po generalnym remoncie - duże witryny - na podłogach nowe posadzki - 3 pomieszczenia; duża sala handlowa + mały pokój gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów(Kobierzyn + 11 km)

48 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy 40 m po remoncie - Tarnów ul. Jasna Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 40 m, idealny pod działalność biurową lub.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij